  1. IRFU5505PBF TO-251 1.94
    Do sklepu »
    IRFU5505PBF TO-251
    Tranzystor P-MOSFET; 55V; 20V; 110mOhm; 18A; 57W; ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    International Rectifier
    Obudowa:
    TO-251
    Dodany:
  2. IRFU5505PBF MOSFET P-Ch 55V 18A 57W 0.11R TO251AA 8.36
    Do sklepu »
    IRFU5505PBF MOSFET P-Ch 55V 18A 57W 0.11R TO251AA
    HEXFET® Power MOSFET features
    Sklep:
    reichelt elektronik
    MPN:
    IRFU5505PBF
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +111%