    IKW40N120H3 K40H1203 DEMONTAŻ IGBT 1200V 80A TO-247
    Sklep:
    Tomelektron
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Do sklepu »
    IKW40N120H3 K40H1203 IGBT 1200V 80A TO-247
    Sklep:
    Tomelektron
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Do sklepu »
    K40H1203 IKW40N120H3 TO247 Tranzystor IGBT 1200V 40A K40H1203
    Gembara
  4. IKW40N120H3 (K40H1203) IGBT 80A 1200V 483W (80/40/160A) TO-247 INFINEON TRANZYSTOR 21.00
    IKW40N120H3 (K40H1203) IGBT 80A 1200V 483W (80/40/160A) TO-247 INFINEON TRANZYSTOR
    100hz
    Zmiana ceny:
    +5%
    K40H1203 IKW40N120H3FKSA1 TO247 Tranzystor IGBT 40A 1200V
    Gembara
  7. Tranzystor IKW40N120H3FKSA1 IGBT 1200V 80A TO247 / K40H1203 35.00
    Tranzystor IKW40N120H3FKSA1 IGBT 1200V 80A TO247 / K40H1203
    SKLEP-ELEKTRONIK.PL
    Zmiana ceny:
    -0.03%
    K40H1203-INFINEON
    TRANZYSTOR K40H1203 TO247 =IKW40N120H3 INFINEON = ...
    Interchip
    -6%