    Dławik; drutowy; NL12KTC390; 39uH; 280mA; 1R6; Q: 10; ftest: 2,52MHz; 1812; SMD; RoHS
    Sklep:
    Elektronik
    Dodany:
  2. NL12KTC390 0.64 x10
    Do sklepu »
    NL12KTC390
    Dławik: drutowy; SMD; 1812; 39uH; 280mA; R: 1,6 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    VIKING
    MPN:
    NL12KTC390
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.46%