    PSMN011-30YLC
    Obudowa:
    SOT669
    Dodany:
  2. TPSMN011-30ylc TPSMN011-30ylc 0.86
    Do sklepu »
    TPSMN011-30ylc TPSMN011-30ylc
    N-Channel 30V 37A (Tc) 29W (Tc) Surface Mount ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    Nexperia
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.15%
    Do sklepu »
    PSMN011-30YLC.115
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 30V; 37A; Idm: ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    Nexperia
    MPN:
    PSMN011-30YLC,115
    Zmiana ceny:
    -0.35%
    5+ szt.:
    2.45
    10+ szt.:
    2.22
  4. PSMN011-30YLC 3.40 x15
    PSMN011-30YLC
    Tranzystor N-MOSFET 30V 37A 29W 0,0123R LFPAK56
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    +25%