  1. PSMN1R0-30YLDX 6.51 x5
    Do sklepu »
    PSMN1R0-30YLDX
    Tranzystor N-MOSFET 30V 255A 238W LFPAK56
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    Nexperia
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.58%
    Min. zamówienie:
    5 szt.
    10+ szt.:
    6.36
    20+ szt.:
    6.13
  2. PSMN1R0-30YLDX 6.99
    Do sklepu »
    PSMN1R0-30YLDX
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 30V; 255A; 238W
    Sklep:
    MPN:
    PSMN1R0-30YLDX
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.14%