  1. QK040KH6TP-LF 55.42
    Do sklepu »
    QK040KH6TP-LF
    Triak; 1kV; 40A; TO218; Igt: 80mA; Ifsm: 335A; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LITTELFUSE
    MPN:
    QK040KH6TP
    Obudowa:
    TO-218
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.45%