    RT0603FRE0747K5L
    Rezystor: thin film; precyzyjny; SMD; 0603; 47,5k ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    YAGEO
    MPN:
    RT0603FRE0747K5L
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.09%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
    10000+ szt.:
    0.02
    0.02
  2. Yageo Rezystor do montażu powierzchniowego 47.5 kΩ 0603 ±1 % 0.05 W 50 ppm/°C Cienkowarstwowy RT0603FRE0747K5L 0.04 x5000
    Do sklepu »
    Yageo Rezystor do montażu powierzchniowego 47.5 kΩ 0603 ±1 % 0.05 W 50 ppm/°C Cienkowarstwowy RT0603FRE0747K5L
    To 47. 5 kiloomów jest precyzyjnym i stabilnym ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    YAGEO
    MPN:
    RT0603FRE0747K5L
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +33%
    Min. zamówienie:
    0.04
    0.04
  3. RT0603FRE0747K5L 0.06 x380
    Do sklepu »
    RT0603FRE0747K5L
    Rezystor SMD 0603 0,1W 47,5k ±1% 50ppm/°C -55+155 ...
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    +1.36%
    380 szt.
    500+ szt.:
    0.06
  4. Yageo Rezystor do montażu powierzchniowego 47.5 kΩ 0603 ±1 % 0.05 W 50 ppm/°C Cienkowarstwowy RT0603FRE0747K5L 0.09 x10
    RS Components
    RT0603FRE0747K5L
    +29%