    SMCJ20CA
    Dodany:
  2. SMCJ20CA 0.48
    Do sklepu »
    SMCJ20CA
    Dioda TVS dwukierunkowa 20V; Vbr=22,2V-24,5V; 46, ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Ropla Elektronik
    Producent:
    Akyga semi
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -2.04%
    Min. zamówienie:
    3 000 szt.
    Do sklepu »
    SMCJ20CA - Elementy
    Diody ochronne ESD / diody TVS; LITTELFUSE; ...
    Sklep:
    Maritex
    Producent:
    LITTELFUSE
    MPN:
    SMCJ20CA
    Zmiana ceny:
    -81%
    10+ szt.:
    1.09
    100+ szt.:
    0.87
    500+ szt.:
    0.81
    3000+ szt.:
    0.79
  4. SMCJ20CA 1.80 x13
    SMCJ20CA
    Dioda TVS 1,5kW 20V 2-kierunkowa DO214AB
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Obudowa:
    DO-214AB
    +1.65%
    Min. zamówienie:
    13 szt.
    25+ szt.:
    1.80
  5. Littelfuse Diody TVS DO-201 95 V SMCJ20CA 2.97 x100
    Littelfuse Diody TVS DO-201 95 V SMCJ20CA
    RS Components
    LITTELFUSE
    MPN:
    SMCJ20CA
    +3.85%
    100 szt.
    500+ szt.:
    2.88
    Dioda; transil; TVS; 1,5kW; 22,2-24,6V; 46,3A; dwukierunkowa; 5%; DO214AB (SMC); SMD; SMCJ20CA-E3/57T; 3.0SMCJ20CA; RoHS; opakow
    Elektronik
    Obudowa:
    DO-214AB
    +9%