    SMCJ30CA
    Dodany:
  2. SMCJ30CA 0.48
    Do sklepu »
    SMCJ30CA
    Dioda TVS dwukierunkowa 30V; Vbr=33,3V-36,8V; 31, ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Ropla Elektronik
    Producent:
    Akyga semi
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -2.04%
    Min. zamówienie:
    3 000 szt.
  3. SMCJ30CA 1.24 x18
    Do sklepu »
    SMCJ30CA
    Dioda TVS 1,5kW 30V 2-kierunkowa DO214AB
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Obudowa:
    DO-214AB
    Zmiana ceny:
    -2.7%
    Min. zamówienie:
    18 szt.
    100+ szt.:
    1.24
  4. SMD TVS diode, bidirectional, 1.5 kW, 30 V, DO-214AB, Littelfuse SMCJ30CA 1.78 x10
    SMD TVS diode, bidirectional, 1.5 kW, 30 V, DO-214AB, Littelfuse SMCJ30CA
    Bürklin Elektronik
    Producent:
    LITTELFUSE
    MPN:
    SMCJ30CA
    Obudowa:
    DO-214AB
    -19%
    10 szt.
    100+ szt.:
    0.38
    500+ szt.:
    0.36
    1000+ szt.:
    0.33
  5. Littelfuse Dioda TVS Dwukierunkowe 1 Powierzchnia DO-214 33.3 V SMCJ30CA 1.5 kW 2-pinowy 2.15 x10
    Littelfuse Dioda TVS Dwukierunkowe 1 Powierzchnia DO-214 33.3 V SMCJ30CA 1.5 kW 2-pinowy
    RS Components
    LITTELFUSE
    MPN:
    SMCJ30CA
    +0.94%
    10 szt.
  6. Taiwan Semiconductor Dioda TVS Dwukierunkowe 1 Powierzchnia DO-214 33.3 V SMCJ30CA 1.5 kW 2-pinowy 2.34 x20
    Taiwan Semiconductor Dioda TVS Dwukierunkowe 1 Powierzchnia DO-214 33.3 V SMCJ30CA 1.5 kW 2-pinowy
    Skrzyżowanie wklęsłe Szczytowa moc impulsu 1500 W ...
    RS Components
    TAIWAN SEMICONDUCTOR
    SMCJ30CA
    -18%
    20 szt.
    1.65
    200+ szt.:
    1.63
    SMCJ30CA/TR7
    Dioda: TVS; 1,5kW; 33,3÷36,8V; 31A; dwukierunkowa ...
    TME
    YAGEO
    SMCJ30CA/TR7
    -0.98%