    20N60C3 SPP20N60C3 TO220 Tranzystor polowy NMOSFET 600V 20A 0,19R 156W
    Sklep:
    Gembara
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Do sklepu »
    SPP20N60C3 - Elementy
    Układy MOSFET; INFINEON; SPP20N60C3; 600 V; 20.7 A ...
    Sklep:
    Maritex
    Producent:
    Infineon
    MPN:
    SPP20N60C3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -33%
  4. SPP20N60C3 TO-220 10.21
    Do sklepu »
    SPP20N60C3 TO-220
    ... SPP20N60C3XKSA1; SPP20N60C3HKSA1; SPP20N60C3/SN;
    Micros
    Producent:
    Infineon
    Obudowa:
    TO-220
    Zmiana ceny:
    +145%
  5. Tranzystor; unipolarny; SPP20N60C3; N-MOSFET; 20,7A; 600V; 208W; 190mOhm; TO220; przewlekany (THT); Infineon; RoHS 10.86
    Tranzystor; unipolarny; SPP20N60C3; N-MOSFET; 20,7A; 600V; 208W; 190mOhm; TO220; przewlekany (THT); Infineon; RoHS
    • Zgodny z RoHS
    Firma Piekarz
    +1.02%
    3+ szt.:
    9.05
    5+ szt.:
    7.54
    10+ szt.:
    7.17
    20+ szt.:
    6.80
    40+ szt.:
    6.43
  6. SPP20N60C3 13.86
    SPP20N60C3
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 600V; 20,7A; ...
    TME
    INFINEON TECHNOLOGIES
    MPN:
    SPP20N60C3
    TO-220-3
    -0.36%
    10+ szt.:
    8.44
    50+ szt.:
    7.81
    100+ szt.:
    7.45
    250+ szt.:
    7.13
    500+ szt.:
    6.88
  7. SPP20N60C3 14.80
    SPP20N60C3
    Tranzystor N-MOSFET 650V 20,7A 208W 0,19R TO220
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -12%
    3+ szt.:
    13.10
    11.75
    Tranzystor MOSFET SPP20N60C3
    Elektronik Jacek
    SPP20N60C3 Tranzystor N-MOSFET 600V 20,7A 208W 0,19Ω TO220
    inelsc.pl
    TO-220AB
    -42%
    SPP20N60C3
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL
    Elektronik-Service
    INFINEON TECHNOLOGIES
    IMP-84394
  11. SPP20N60C3 TRANZYSTOR:N-MOSFET (1170B) 19.50
    SPP20N60C3 TRANZYSTOR:N-MOSFET (1170B)
    SPECYFIKACJA Producent INFINEON TECHNOLOGIES Typ ...
    Mikro
    SPP20N60C3
    SŁAWMIR Electronics
    TO-220-3
    +0.38%
    20N60S5
    ... ,16R TO220 INFINEON ORYGINAŁ =SIEMENS=SPP20N60C3
    Interchip
    +9%
    SPP20N60C3-TO220
    TRANZYSTOR SPP20N60C3 TO220 20A 600V N-MOSFET ...
    Interchip
    +20%
  15. TRANZ.P20N60 SPP20N60C3 N-MOSFET TO220. 24.50
    TRANZ.P20N60 SPP20N60C3 N-MOSFET TO220.
    Jacktronic
    +40%
  16. Infineon Technologies SPP20N60C3XKSA1 MOSFET N-channel 208W TO-220 24.93
    Infineon Technologies SPP20N60C3XKSA1 MOSFET N-channel 208W TO-220
    ... MOSFET family, the SPP20N60C3 lends itself to ...
    Rapid Electronics
    SPP20N60C3XKSA1
    ISBN:
    GTIN13:
    -0.62%