  1. STP11NK40ZFP TO-220 Full-Pak 3.52
    Do sklepu »
    STP11NK40ZFP TO-220 Full-Pak
    Tranzystor N-MOSFET; 400V; 400V; 30V; 550mOhm; 9A ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-220 Full-Pak
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -6%
  2. STP11NK40ZFP 3.73 x20
    Do sklepu »
    STP11NK40ZFP
    Tranzystor N-MOSFET 400V 9A 30W 0,55R TO220FP
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Obudowa:
    TO-220FP
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.78%
    Min. zamówienie:
    20 szt.
  3. TR STP11NK40ZFP;ST;TO220FP;Tranz. N-MOSFET;10A;400V;0.49R;30W;RoHS 5.01
    TR STP11NK40ZFP;ST;TO220FP;Tranz. N-MOSFET;10A;400V;0.49R;30W;RoHS
    • Zgodny z RoHS
    Podzespoły Elektroniczne
    STP11NK40ZFP TO220F NMOSFET 400V 11A
    Gembara
    TO-220F
    P11NK40ZFP STP11NK40ZFP TO220F Tranzystor NMOSFET 400V 11A
    Gembara
    TO-220F
  7. STP11NK40ZFP N-channel 400 V, 470 mOhm typ., 9 A SuperMESH Power MOSFET in a TO-220FP package 13.33
    STP11NK40ZFP N-channel 400 V, 470 mOhm typ., 9 A SuperMESH Power MOSFET in a TO-220FP package
    These high-voltage devices are Zener-protected N- ...
    STMicroelectronics
    MPN:
    STP11NK40ZFP
    TO-220FP
    +6%
    10+ szt.:
    1.66
    100+ szt.:
    1.49
    500+ szt.:
    1.22
  8. STP11NK40ZFP 13.49
    STP11NK40ZFP
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 400V; 5,67A; 30W ...
    TME
    MPN:
    STP11NK40ZFP
    +1.2%
    5+ szt.:
    9.73
    10+ szt.:
    7.95
    25+ szt.:
    5.81
    50+ szt.:
    4.81
    100+ szt.:
    4.55
    200+ szt.:
    4.39
    500+ szt.:
    4.18
    1000+ szt.:
    4.02
    2000+ szt.:
    3.87
    STP11NK40ZFP
    Tranzystor
    Radiohobby
    -0.86%
    STP11NK40ZFP
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 400V 9A TO220FP
    Elektronik-Service
    ST MICROELECTRONICS (STM)
    IMP-88294
    STP11NK40ZFP
    SŁAWMIR Electronics
    +0.49%