    STP20NM60FD TO220
    Sklep:
    Gembara
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Do sklepu »
    STP20NM60FD TO220 Tranzystor NMOSFET 600V 20A
    Sklep:
    Gembara
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
  3. STP20NM60FD TO-220 7.02
    Do sklepu »
    STP20NM60FD TO-220
    Tranzystor N-MOSFET; 600V; 600V; 30V; 290mOhm; 20A ...
    Micros
    Producent:
    ST
    Zmiana ceny:
    -31%
  5. STP20NM60FD 16.00
    STP20NM60FD
    Tranzystor N-MOSFET 600V 20A 45W 0,29R TO220
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Zmiana ceny:
    +7%
    10+ szt.:
    14.14
    50+ szt.:
    11.69
  7. STP20NM60FD 29.74
    STP20NM60FD
    Tranzystor: N-MOSFET; FDmesh™; unipolarny; 600V; ...
    MPN:
    STP20NM60FD
    -0.37%
    10+ szt.:
    50+ szt.:
    100+ szt.:
    500+ szt.:
    1000+ szt.:
    1250+ szt.:
    9.90
    9.02
  8. STP20NM60FD N-channel 600 V, 260 mOhm typ., 20 A FDmesh Power MOSFET in a TO-220 package 30.23
    STP20NM60FD N-channel 600 V, 260 mOhm typ., 20 A FDmesh Power MOSFET in a TO-220 package
    The FDmesh™ associates all advantages of reduced ...
    MPN:
    STP20NM60FD
    +1.09%
    4.29
    100+ szt.:
    3.95
    STP20NM60FD
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 600V; 12,6A; 45W ...
    SŁAWMIR Electronics
    TO-220-3
    +0.31%
    STP20NM60FD
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 600V 20A TO220AB