  1. STP60NF06L TO-220 2.69
    Do sklepu »
    STP60NF06L TO-220
    Tranzystor N-Channel MOSFET; 60V; 60V; 15V; 16mOhm ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -8%
    Do sklepu »
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    STMicroelectronics
    MPN:
    STP60NF06L
    Obudowa:
    TO-220
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +6%
  3. STP60NF06L MOSFET N-Ch 60V 60A 0.014R, TO-220 4.86
    STP60NF06L MOSFET N-Ch 60V 60A 0.014R, TO-220
    N-channel 60V - 0.012O - 60A - STripFET™ II Power ...
    reichelt elektronik
    STMicroelectronics
    MPN:
    STP60NF06L
    GTIN13:
    +12%
  4. Tranzystor STP60NF06L MOSFET N 60V 60A 16mΩ 110W TO-220 5.00
    Tranzystor STP60NF06L MOSFET N 60V 60A 16mΩ 110W TO-220
    MOSFET STP60NF06L N-Channel 60V 60A 16mΩ TO-220 od ...
    Elektronika Elektrotechnika
  5. STP60NF06L 5.20
    STP60NF06L
    Tranzystor N-MOSFET 60V 60A 110W 0,014R TO220
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -93%
    20+ szt.:
    4.18
    100+ szt.:
    2.83
    STP60NF06L Pbf
    Tranzystor: N-MOSFET; STripFET™ II; unipolarny; ...
    SŁAWMIR Electronics
    TO-220-3
    -42%
  7. STP60NF06L N-channel 60 V, 0.012 Ohm typ., 60 A STripFET(TM) II Power MOSFET in TO-220 package 9.22
    STP60NF06L N-channel 60 V, 0.012 Ohm typ., 60 A STripFET(TM) II Power MOSFET in TO-220 package
    This Power MOSFET series realized with ...
    STP60NF06L
    -9%
    10+ szt.:
    1.15
  8. STP60NF06L 9.90
    STP60NF06L
    TME
    STP60NF06L
    -0.2%
    5+ szt.:
    7.69
    10+ szt.:
    6.73
    25+ szt.:
    5.65
    50+ szt.:
    5.01
    100+ szt.:
    4.40
    500+ szt.:
    3.54
    1000+ szt.:
    3.28
    2000+ szt.:
    3.06
    2.80
  10. MOSFET Typ N-kanałowy 60 A TO-220 60 V Rozszerzenie 3-pinowy Otwór przelotowy 110 W STMicroelectronics 14 mΩ STP60NF06L 11.29 x5
    MOSFET Typ N-kanałowy 60 A TO-220 60 V Rozszerzenie 3-pinowy Otwór przelotowy 110 W STMicroelectronics 14 mΩ STP60NF06L
    Tranzystory MOSFET STripFET™ o szerokim zakresie ...
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    STP60NF06L
    -10%
    Min. zamówienie:
    5 szt.
    9.58
    25+ szt.:
    9.30
    7.56
    500+ szt.:
    6.33
    STP60NF06L
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 60V 60A TO220AB
    Elektronik-Service
    ST MICROELECTRONICS (STM)
    IMP-88515
    TO-220AB
    STP60NF06L
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 60V; 42A; 110W; ...
    SŁAWMIR Electronics
    TO-220-3
    +0.4%