  1. STP65NF06 TO-220 3.31
    Do sklepu »
    STP65NF06 TO-220
    Tranzystor N-Channel MOSFET; 60V; 20V; 14mOhm; 60A ...
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +33%
  2. STP65NF06 60V 65A tranzystor N-Channel 4.00
    Do sklepu »
    STP65NF06 60V 65A tranzystor N-Channel
    Sklep:
    Soltronik
    Dodany:
    STP65NF06 TO220 NMOSFET 60V 60A 110W 0,014R
    Gembara
    Obudowa:
    TO-220
    Zmiana ceny:
    -20%
    P65NF06 STP65NF06 TO220 Tranzystor NMOSFET 60V 60A 110W 0,014R
    Gembara
  5. STP65NF06 MOSFET N-Ch 60V 60A 110W 0.014R TO220 4.35
    STP65NF06 MOSFET N-Ch 60V 60A 110W 0.014R TO220
    N-channel 60V - 11.5mO - 60A - STripFET™ II Power ...
    reichelt elektronik
    Producent:
    STMicroelectronics
    MPN:
    STP65NF06
    GTIN13:
    -18%
  6. STP65NF06 N 60V 60/42/240A 110W R-0.014 TO-220 TRANZYSTOR POLOWY 4.50
    STP65NF06 N 60V 60/42/240A 110W R-0.014 TO-220 TRANZYSTOR POLOWY
    100hz
    Conrad Electronic
    STMicroelectronics
    MPN:
    STP65NF06
    GTIN13:
    -26%
  8. TR STP65NF06;ST;TO220;60A;60V; 11.5mR;110W;RoHS 5.01
    TR STP65NF06;ST;TO220;60A;60V; 11.5mR;110W;RoHS
    • Zgodny z RoHS
    Podzespoły Elektroniczne
    +67%
  9. STP65NF06 5.95
    STP65NF06
    Tranzystor N-MOSFET 60V 30A 110W 0,0115R TO220
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -14%
    10+ szt.:
    4.86
    50+ szt.:
    4.06
  11. STP65NF06 N-channel 60 V, 0.0115 Ohm, 60 A, TO-220 STripFET(TM) II Power MOSFET 10.20
    STP65NF06 N-channel 60 V, 0.0115 Ohm, 60 A, TO-220 STripFET(TM) II Power MOSFET
    This Power MOSFET is the latest development of ...
    STP65NF06
    +16%
    10+ szt.:
    2.25
    25+ szt.:
    2.13
    100+ szt.:
    1.81
    500+ szt.:
    1.49
    STP65NF06 tranzystor MOSFET N 60V 60A
    TCE
    P65N06
    TRANZYSTOR STP65NF06 =FQP65N06 /TO220 =KIA65N06 = ...
    Interchip
    +7%
    P65NF06 = STP65NF06
    TRANZYSTOR P65NF06 = STP65NF06 TO-220 ST ...
    Elektronik-Service
    ST MICROELECTRONICS (STM)
    P65NF06 = STP65NF06
  16. Wyłącznik FA099A-12/1 z tranzystorem STP65NF06 49.00
    Wyłącznik FA099A-12/1 z tranzystorem STP65NF06
    Prodin
    +25%