    SUP57N20-33 N-Channel 200-V (D-S) 175C MOSFET
    • Darmowa próbka
    Sklep:
    Vishay
    Producent:
    VISHAY
    MPN:
    SUP57N20-33
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
  2. SUP57N20-33 8.43 x9
    Do sklepu »
    SUP57N20-33
    Tranzystor N-MOSFET 200V 57A 300W 0,033R TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.29%
    Min. zamówienie:
    9 szt.
    10+ szt.:
    8.35
    20+ szt.:
    8.35
  4. SUP57N20-33 16.70
    Do sklepu »
    SUP57N20-33
    Tranzystor: N-MOSFET; TrenchFET®; unipolarny; 200V ...
    TME
    MPN:
    SUP57N20-33-E3
    Zmiana ceny:
    -0.18%
    5+ szt.:
    14.87
    10+ szt.:
    13.73
    25+ szt.:
    50+ szt.:
    100+ szt.:
    500+ szt.:
    8.72
    SUP57N20-33-E3 - Elementy
    Układy MOSFET; VISHAY; SUP57N20-33-E3; 200 V; 57 A ...
    Maritex
    SUP57N20-33-E3
    SUP57N20-33
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 200V; 33A; 300W ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.47%
    SUP57N20-33-E3
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 200V 57A TO220AB