  1. MOSFET Typ N-kanałowy 100 A TO-252 40 V Rozszerzenie 3-pinowy Powierzchnia 180 W Toshiba 4.5 mΩ TK100S04N1L 9.85 x5
    Do sklepu »
    MOSFET Typ N-kanałowy 100 A TO-252 40 V Rozszerzenie 3-pinowy Powierzchnia 180 W Toshiba 4.5 mΩ TK100S04N1L
    Zastosowania Motoryzacja Regulatory napięcia ...
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    TOSHIBA
    MPN:
    TK100S04N1L
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +3.03%
    Min. zamówienie:
    5 szt.
    25+ szt.:
    8.45
    100+ szt.:
    7.39
    1000+ szt.:
    6.58
    Do sklepu »
    TK100S04N1L,LXHQ
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 40V 100A DPAK
    Sklep:
    Elektronik-Service
    Producent:
    TOSHIBA SEMICONDUCT. AND STORAGE
    MPN:
    IMP-98000
    Obudowa:
    TO-252
    Dodany:
    TK100S04N1L,LQ