  1. TK1K2A60F,S4X(S TO-220 Full-Pak 4.85
    Do sklepu »
    TK1K2A60F,S4X(S TO-220 Full-Pak
    Tranzystor N-MOSFET; 600V; 30V; 1,2Ohm; 6A; 35W; - ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    TOSHIBA
    Obudowa:
    TO-220 Full-Pak
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -10%
  2. TK1K2A60F 4.98 x8
    Do sklepu »
    TK1K2A60F
    Tranzystor N-MOSFET 600V 6A 35W 1R TO220SIS
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    TOSHIBA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.47%
    Min. zamówienie:
    8 szt.
    10+ szt.:
    4.01
    100+ szt.:
    3.84
    TK1K2A60F,S4X
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 600V 6A TO220SIS