  1. TK40E10N1 12.71 x4
    Do sklepu »
    TK40E10N1
    Tranzystor N-MOSFET 100V 40A 126W TO220AB
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    TOSHIBA
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.97%
    Min. zamówienie:
    4 szt.
    10+ szt.:
    7.37
    20+ szt.:
    7.11
    Do sklepu »
    TK40E10N1,S1X
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 100V 90A TO220