  1. TN2404K-T1-E3 3.28 x30
    Do sklepu »
    TN2404K-T1-E3
    Tranzystor N-MOSFET 240V 0,2A 0,36W 0,8R SOT23
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    VISHAY
    Obudowa:
    SOT23-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.53%
    Min. zamówienie:
    30 szt.
    100+ szt.:
    2.55
    Do sklepu »
    TN2404K-T1-E3 - Elementy
    Układy MOSFET; VISHAY; TN2404K-T1-E3; 240 V; 200 ...
    Sklep:
    Maritex
    Producent:
    VISHAY
    MPN:
    TN2404K-T1-E3
    Dodany:
  3. TN2404K-T1-E3 5.10
    TN2404K-T1-E3
    Tranzystor: N-MOSFET; TrenchFET®; unipolarny; 240V ...
    TME
    MPN:
    TN2404K-T1-E3
    Zmiana ceny:
    +3.66%
    10+ szt.:
    3.50
    100+ szt.:
    2.37
    250+ szt.:
    2.05
    500+ szt.:
    2.03
    TN2404K-T1-E3
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 240V; 0,16A; 0, ...
    SŁAWMIR Electronics
    Obudowa:
    SOT23-3
    +0.13%