    It=12A; Vdrm=600V; Igt=0,2mA TS1220-600B-TR
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-252
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -18%
  2. TS1220-600B-TR 3.25 x30
    Do sklepu »
    TS1220-600B-TR
    Tyrystor 12A 600V Igt=0,2mA TO252
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Obudowa:
    TO-252
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.74%
    Min. zamówienie:
    30 szt.
  3. TS1220-600B-TR 12A sensitive gate SCRs 5.36
    Do sklepu »
    TS1220-600B-TR 12A sensitive gate SCRs
    Thanks to highly sensitive triggering levels, the ...
    STMicroelectronics
    MPN:
    TS1220-600B-TR
    +27%
    10+ szt.:
    0.84
    100+ szt.:
    0.55
    500+ szt.:
    0.43
    TS1220-600B-TR
    Tyrystor; 600V; Ifmax: 12A; 8A; Igt: 200uA; DPAK; ...
    TME
    MPN:
    TS1220-600B-TR
    +1.55%
    10+ szt.:
    4.10
    25+ szt.:
    3.43
    50+ szt.:
    3.00
    100+ szt.:
    2.62
    125+ szt.:
    2.52
    500+ szt.:
    2.03
    1000+ szt.:
    1.96
  5. Tyrystor TS1220-600B-TR 12 A 600 V STMicroelectronics SCR 200 μA 115 A TO-252 6.71 x5
    Tyrystor TS1220-600B-TR 12 A 600 V STMicroelectronics SCR 200 μA 115 A TO-252
    Dzięki bardzo czułym poziomom wyzwalającym układ ...
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    TS1220-600B-TR
    +2.44%
    Min. zamówienie:
    5 szt.
    25+ szt.:
    6.31
    50+ szt.:
    5.98
    125+ szt.:
    5.64
    250+ szt.:
    5.36
    TS1220-600B-TR
    POWER THYRISTOR 600V 12A DPAK