SE450M0033B7F-1636 Kondensator elektrolityczny Yageo SE450M0033B7F-1636, 33 uF, 450 V, RM 7.5...
Podgląd PDFa Kliknij, aby przejrzeć kilka stron
Kondensator elektrolityczny Yageo SE450M0033B7F-1636, 33 uF, 450 V, RM 7.5 mm, +20 %