RBE034N15R1SZQ4#GB0 150V, 200A, 3.4mΩ, REXFET-1 N-Channel Power MOSFET in TOLL
Podgląd PDFa Kliknij, aby przejrzeć kilka stron
150V, 200A, 3.4mΩ, REXFET-1 N-Channel Power MOSFET in TOLL