HM-1457C1202EBK
TME
HM-1457C1202EBK RSS 151.78 151.78 123.40 + VAT
MPN:
1457C1202EBK -AS
Kod:
HM-1457C1202EBK
Zmiana ceny:
-0.38% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
152.36
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Obudowa: ekranująca; X: 59mm; Y: 120mm; Z: 31mm; aluminium; czarny