HM-1457C1202
TME
HM-1457C1202 RSS 121.50 121.50 98.78 + VAT
MPN:
1457C1202
Kod:
HM-1457C1202
Zmiana ceny:
-0.3% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
121.86
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Obudowa: z panelem; z mocowaniem; 1457; X: 59mm; Y: 120mm; Z: 31mm