HM-1457C1202BK
TME
HM-1457C1202BK RSS 135.02 135.02 109.77 + VAT
MPN:
1457C1202BK
Kod:
HM-1457C1202BK
Zmiana ceny:
-0.38% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
135.53
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Obudowa: z panelem; z mocowaniem; 1457; X: 59mm; Y: 120mm; Z: 31mm