Triak NXP BT 136-800 E, TO 220 AB, I(GT) min. 10 mA, I(T) RMS 4 A, U(DRM) 800 V
Conrad Electronic
Triak NXP BT 136-800 E, TO 220 AB, I(GT) min. 10 mA, I(T) RMS 4 A, U(DRM) 800 V RSS 6.10 6.10 4.96 + VAT
MPN:
BT136-800E,127
Kod:
151644
Producent:
NXP Semiconductors
Obudowa:
TO-220
GTIN-13:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-5% (28.08.2025)