SK48-50-SA
TME
SK48-50-SA RSS 19.52 19.52 15.87 + VAT
MPN:
SK 48 50 SA
Kod:
SK48-50-SA
Producent:
Fischer Elektronik
Obudowa:
TO-247
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.26% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
19.47
Ilość [ x szt]: 10+ 100+
Radiator: wytłaczany; TO3; czarny; L: 50mm; W: 65mm; H: 20mm; 2,9K/W