B32923C3105M189 Radio interference suppression capacitors, 1,0 µF, 305 V, RM 22,
reichelt elektronik
  • Sklep zagraniczny
MPN:
B32923C3105M189
Kod:
232347
Producent:
TDK ELECTRONICS
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+19% (17.01.2026)
Poprzednia cena:
- Small dimensions - Self-healing - Flame resistant plastic case (according to UL 94V-0)