B32923C3105M189
Wekton
B32923C3105M189 RSS 1.54 1.54 x 48
  • Zgodny z RoHS
Kod:
B32923C3105M189
Minimalne zamówienie:
48 szt.
Producent:
EPCOS / TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.08% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
1.54
Ilość [ x szt]: 50+
Kondensator polipropylenowy X2 1uF 305V 20% RM 22,5mm