21-AT5-18-200ZA
TME
21-AT5-18-200ZA RSS 11.91 11.91 9.68 + VAT
MPN:
21 AT5 18-200ZA
Kod:
21-AT5-18-200ZA
Zmiana ceny:
-0.25% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
11.94
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Koło pasowe; AT5; W: 10mm; Szer.koła: 21mm; Ø: 27,4mm; aluminium