21-AT5-19-200ZA
TME
21-AT5-19-200ZA RSS 13.21 13.21 10.74 + VAT
MPN:
21 AT5 19-200ZA
Kod:
21-AT5-19-200ZA
Zmiana ceny:
-0.3% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
13.25
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Koło pasowe; AT5; W: 10mm; Szer.koła: 21mm; Ø: 29mm; Ilość zębów: 19