21-AT5-20-200ZA
TME
21-AT5-20-200ZA RSS 14.26 14.26 11.59 + VAT
MPN:
21 AT5 20-200ZA
Kod:
21-AT5-20-200ZA
Producent:
OPTIBELT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.28% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
14.30
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Koło pasowe; AT5; W: 10mm; Szer.koła: 21mm; Ø: 30,6mm; aluminium