AT5-280-6-77ZA
TME
AT5-280-6-77ZA RSS 40.47 40.47 32.90 + VAT
MPN:
AT5 280 677ZA
Kod:
AT5-280-6-77ZA
Producent:
OPTIBELT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.34% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
40.61
Ilość [ x szt]: 10+ 50+
Pas zębaty; AT5; W: 6mm; H: 2,7mm; Lw: 280mm; Wysokość zęba: 1,2mm