MKS4-47U/100-5
Wekton
MKS4-47U/100-5 RSS 55.35 55.35 45.00 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
MKS4-47U/100-5%
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 3+ 10+
Kondensator poliestrowy 47uF 100VDC ±5% RM: 37,5mm