THN20-4811WI
TME
THN20-4811WI RSS 213.74 213.74 173.77 + VAT
MPN:
THN 20-4811WI
Kod:
THN20-4811WI
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.12% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
216.16
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Przetwornica: DC/DC; 20W; Uwej: 18÷75VDC; Uwyj: 5VDC; Iwyj: 4000mA