DC120-12/24
TME
DC120-12/24 RSS 102.09 102.09 83.00 + VAT
MPN:
DC-120 12/24V 4A
Kod:
DC120-12/24
Producent:
VOLT Polska
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-28% (28.02.2026)
Poprzednia cena:
142.68
Ilość [ x szt]: 10+ 20+
Przetwornica: DC/DC; Uwyj: 24VDC; Uzas: 12VDC; 4A; 120W; 0÷40°C