RE.C6-040-SBF
TME
RE.C6-040-SBF RSS 55.46 55.46 45.09 + VAT
MPN:
451936
Kod:
RE.C6-040-SBF
Producent:
ELESA+GANTER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.05% (16.02.2026)
Poprzednia cena:
Ilość [ x szt]: 4+ 12+
Koło transportowe; Ø: 40mm; W: 18mm; H: 59mm; skrętne z blokadą