L-7113GD-12V
Wekton
L-7113GD-12V RSS 2.16 2.16 x 72
  • Zgodny z RoHS
Kod:
L-7113GD-12V
Minimalne zamówienie:
72 szt.
Producent:
Kingbright
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.56% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
2.18
Dioda LED 5mm zielona 8-20mcd 30° 10mA 12V