09HVP-221K-50 Standing inductance, 09HVP, ferrite, 220 µH
reichelt elektronik
09HVP-221K-50 Standing inductance, 09HVP, ferrite, 220 µH RSS 1.02 1.02 EUR4.35 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
09HVP-221K-50
Kod:
255618
Producent:
FASTRON
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+13% (20.09.2022)
Poprzednia cena:
Properties of the series: 09HVP • Material: ferrite • DC current range: 0.6 - 5.12 A • DC resistance range: 0.014 - 1200 ohms • Inductance range: 10 - 1200 µH