SCW20A-05
Wekton
SCW20A-05 RSS 104.29 104.29 84.79 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
SCW20A-05
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.05% (15.02.2026)
Poprzednia cena:
104.34
Ilość [ x szt]: 5+
Przetwornik DC/DC 20W Wej: 9-18V Wyj: 5V 4A DIP