MPXV1D0520L2R2
TME
MPXV1D0520L2R2 RSS 6.64 6.64 5.40 + VAT
MPN:
MPXV1D0520L2R2
Producent:
Kemet
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-23% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
8.59
Ilość [ x szt]: 10+ 25+
Dławik: ferrytowy; 2,2uH; Ipracy: 5,2A; R: 40,4mΩ; ±20%; Isat: 6,5A