TSPC120-124
TME
TSPC120-124 RSS 508.33 508.33 413.28 + VAT
MPN:
TSPC 120-124
Kod:
TSPC120-124
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
514.12
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+
Zasilacz: impulsowy; na szynę DIN; 120W; 24VDC; 5A; na szynę DIN