TON15-2413WISM
TME
RSS 250.65 250.65 203.78 + VAT
MPN:
TON 15-2413WISM
Kod:
TON15-2413WISM
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.09% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
250.42
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+
Przetwornica: DC/DC; 15W; Uwej: 9÷36VDC; Uwyj: 15VDC; Iwyj: 1A; SMT