TON15-4811WI
TME
RSS 248.48 248.48 202.02 + VAT
MPN:
TON 15-4811WI
Kod:
TON15-4811WI
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.13% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
251.31
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+
Przetwornica: DC/DC; 15W; Uwej: 18÷75VDC; Uwyj: 5VDC; Iwyj: 3A; THT