THL25-2411WI
TME
RSS 273.74 273.74 222.55 + VAT
MPN:
THL 25-2411WI
Kod:
THL25-2411WI
Zmiana ceny:
-1.12% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
276.85
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 25+ 30+ 50+ 100+
Przetwornica: DC/DC; 25W; Uwej: 9÷36VDC; Uwyj: 5VDC; Iwyj: 5000mA