THL25-2412
TME
RSS 260.91 260.91 212.12 + VAT
MPN:
THL 25-2412
Kod:
THL25-2412
Zmiana ceny:
-3.9% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
271.51
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 25+ 30+ 50+ 100+
Przetwornica: DC/DC; 25W; Uwej: 18÷36VDC; Uwyj: 12VDC; Iwyj: 2090mA