THL25-2412WI
TME
THL25-2412WI RSS 273.74 273.74 222.55 + VAT
MPN:
THL 25-2412WI
Kod:
THL25-2412WI
Zmiana ceny:
-1.12% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
276.85
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+ 30+ 50+ 100+
Przetwornica: DC/DC; 25W; Uwej: 9÷36VDC; Uwyj: 12VDC; Iwyj: 2090mA