THD15-1210N
TME
RSS 225.99 225.99 183.73 + VAT
MPN:
THD 15-1210N
Kod:
THD15-1210N
Producent:
TRACO POWER
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.12% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
228.56
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+
Przetwornica: DC/DC; 15W; Uwej: 9÷18VDC; Uwyj: 3,3VDC; Iwyj: 4000mA