THD15-1213N
MPN:
THD 15-1213N
Kod:
THD15-1213N
Zmiana ceny:
-1.12% (11.05.2026)
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+
Przetwornica: DC/DC; 15W; Uwej: 9÷18VDC; Uwyj: 15VDC; Iwyj: 1000mA