THD15-2412N
MPN:
THD 15-2412N
Kod:
THD15-2412N
Zmiana ceny:
-1.12% (11.05.2026)
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+
Przetwornica: DC/DC; 15W; Uwej: 18÷36VDC; Uwyj: 12VDC; Iwyj: 1250mA